Παρασκευή, 26 Σεπτεμβρίου 2014

To πρόγραμμα του πρωταθλήματος 2014-15 της Α΄ ΕΚΑΣΚΕΜ


Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος της Α' ΕΚΑΣΚΕΜ για το 2014-15.


Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
11/10/1418:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ65-51
11/10/1418:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ65-75
11/10/1418:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ75-49
11/10/1418:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ64-63
11/10/1418:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ73-39
11/10/1418:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ50-75
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
18/10/1418:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ73-59
18/10/1418:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ66-77
18/10/1418:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ64-72
18/10/1418:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ69-83
18/10/1419:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ71-66
18/10/1418:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ69-76
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
25/10/1418:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ75-40
25/10/1418:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ82-64
25/10/1418:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ77-61
25/10/1418:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ70-74
25/10/1418:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ79-52
25/10/1418:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ46-63
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
01/11/1418:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ49-83
01/11/1418:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ49-66
01/11/1418:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ71-53
01/11/1418:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ55-63
01/11/1417:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ79-64
01/11/1418:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ38-74
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
08/11/1418:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ71-56
08/11/1418:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ71-76
08/11/1418:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ75-64
08/11/1418:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ55-71
08/11/1418:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ68-49
08/11/1418:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ70-39
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
15/11/1418:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ66-70
15/11/1418:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ74-66
15/11/1418:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ76-57
15/11/1418:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ56-59
15/11/1418:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ61-83
15/11/1418:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ58-49
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
22/11/1418:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ70-42
22/11/1418:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ65-56
22/11/1418:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ70-57
22/11/1418:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ59-51
22/11/1418:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ101-58
22/11/1418:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ62-66
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
29/11/1418:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ61-74
29/11/1418:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ81-57
29/11/1418:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ100-86
29/11/1418:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ52-84
29/11/1418:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ65-37
29/11/1418:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ75-58
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
06/12/1418:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ79-56
06/12/1418:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ68-66
06/12/1418:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ46-68
06/12/1418:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ87-78
06/12/1418:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ62-52
06/12/1418:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ74-62
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
13/12/1418:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ72-64
13/12/1418:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ91-62
13/12/1420:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ64-98
13/12/1418:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ67-55
13/12/1418:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ63-52
13/12/1418:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ65-48
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
20/12/1418:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ76-57
20/12/1418:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ68-85
20/12/1418:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ77-41
20/12/1418:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ85-75
20/12/1416:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ76-88
20/12/1418:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ70-61
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
10/01/1518:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ71-57
10/01/1518:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ83-70
10/01/1518:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ39-51
10/01/1518:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ73-60
21/01/1518:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ0-0
10/01/1519:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ73-60
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
17/01/1518:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ60-67
17/01/1518:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ86-59
17/01/1518:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ79-62
17/01/1517:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ56-51
17/01/1517:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ76-60
17/01/1518:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ77-71
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
24/01/1518:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ35-65
24/01/1518:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ80-70
24/01/1518:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ51-67
24/01/1519:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ87-62
24/01/1518:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ64-72
24/01/1518:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ89-61
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
31/01/1518:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ58-54
31/01/1518:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ75-60
31/01/1518:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ0-0
31/01/1517:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ73-69
31/01/1518:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ63-79
31/01/1518:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ77-47
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
07/02/1518:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ48-89
07/02/1518:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ84-56
07/02/1518:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ39-50
07/02/1520:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ79-51
07/02/1518:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ70-66
07/02/1518:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ58-80
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
14/02/1518:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ52-45
14/02/1518:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ75-64
14/02/1518:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ82-78
14/02/1518:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ60-47
14/02/1518:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ60-36
14/02/1518:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ68-73
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
07/03/1518:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ52-69
07/03/1517:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ80-59
07/03/1517:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ58-72
07/03/1518:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ79-74
07/03/1518:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ42-67
07/03/1518:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ71-70
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
14/03/1518:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ59-51
14/03/1518:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ57-67
14/03/1518:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ50-68
14/03/1518:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ66-54
14/03/1518:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ47-59
14/03/1518:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ66-60
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
21/03/1518:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ59-71
21/03/1518:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ72-69
21/03/1518:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ70-75
21/03/1517:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ51-66
21/03/1518:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ56-52
21/03/1518:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ79-64
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
28/03/1518:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ75-69
28/03/1518:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ64-73
28/03/1518:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ105-63
28/03/1518:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ65-67
28/03/1518:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ34-56
28/03/1518:00ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ56-74
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
04/04/1518:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ65-72
04/04/1518:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ90-75
04/04/1518:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ52-81
04/04/1517:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ66-43
04/04/1518:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ77-67
04/04/1518:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ67-74

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου