Τρίτη, 28 Αυγούστου 2012

Το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής (1ος Βορρά) για τη σεζόν 2012-13


Το πρόγραμμα των αγώνων των ομάδων που συμμετέχουν στον πρώτο όμιλο του Βόρρα στην Γ’ Εθνική ανακοινωθήκε την Τρίτη (28/08). Η πρεμιέρα γίνεται  στις 7 Οκτωβρίου.
 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2012-2013 (1ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ)





Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
07/10/1218:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ80-60
07/10/1218:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ85-72
07/10/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ99-86
07/10/1218:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ56-65
07/10/1218:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ51-62
07/10/1218:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ62-68
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
14/10/1218:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ73-82
14/10/1218:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ74-84
14/10/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ70-57
14/10/1218:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ65-70
14/10/1218:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ78-47
14/10/1218:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ73-79
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
21/10/1218:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ85-71
21/10/1218:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ77-71
21/10/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ84-73
21/10/1218:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ84-82
21/10/1218:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ61-86
21/10/1218:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ75-61
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
04/11/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ65-54
03/11/1218:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ49-67
04/11/1218:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ76-84
04/11/1218:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ73-65
04/11/1218:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ57-68
04/11/1218:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ79-69
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
11/11/1218:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ86-58
11/11/1218:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ93-75
11/11/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ85-71
11/11/1218:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ100-68
11/11/1218:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ70-66
11/11/1218:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ61-74
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
18/11/1218:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ59-77
18/11/1218:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ67-71
18/11/1218:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ59-76
18/11/1218:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ57-62
18/11/1218:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ52-64
18/11/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ64-60
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
25/11/1218:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ65-75
25/11/1218:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ84-57
25/11/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ97-81
25/11/1218:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ73-61
25/11/1218:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ82-71
25/11/1218:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ88-51
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/12/1218:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ42-94
02/12/1218:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ96-106
02/12/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ97-81
02/12/1218:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ84-58
02/12/1218:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ67-85
02/12/1218:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ55-77
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/12/1218:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ67-65
09/12/1218:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ83-90
09/12/1218:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ75-54
09/12/1218:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ69-52
09/12/1218:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ92-86
09/12/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ94-93
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/12/1218:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ71-59
16/12/1216:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ79-72
16/12/1218:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ66-80
16/12/1218:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ43-68
16/12/1218:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ70-79
16/12/1218:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ91-72
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/01/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ69-61
13/01/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ83-69
13/01/1318:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ80-86
13/01/1318:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ97-66
13/01/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ84-25
13/01/1318:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ69-95
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/01/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ74-78
20/01/1318:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ72-74
20/01/1318:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ76-73
20/01/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ73-68
20/01/1318:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ68-49
20/01/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ80-86
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
27/01/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ71-47
27/01/1316:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ66-72
27/01/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ78-76
27/01/1318:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ62-65
27/01/1318:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ51-70
27/01/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ79-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
03/02/1318:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ78-60
03/02/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ57-59
03/02/1318:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ61-98
03/02/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ87-58
03/02/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ89-60
03/02/1318:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ56-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
10/02/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ46-52
10/02/1318:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ88-61
10/02/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ91-82
10/02/1318:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ67-76
10/02/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ77-54
10/02/1318:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ66-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/02/1318:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ62-78
24/02/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ73-79
24/02/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ70-69
24/02/1318:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ53-77
24/02/1318:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ62-60
24/02/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ82-51
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/03/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ64-60
03/03/1318:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ70-66
03/03/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ91-56
03/03/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ80-62
03/03/1318:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ120-96
03/03/1318:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ64-42
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
10/03/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ67-62
10/03/1318:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ57-74
10/03/1318:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ76-93
10/03/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ65-62
10/03/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ94-79
10/03/1318:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ52-73
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/03/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ76-34
24/03/1318:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ66-64
24/03/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ90-88
24/03/1318:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ76-77
24/03/1318:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ82-75
24/03/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ86-46
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
07/04/1318:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ68-64
07/04/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ75-63
07/04/1318:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ54-68
07/04/1318:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ40-78
07/04/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ90-91
07/04/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ65-75
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
14/04/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ88-76
14/04/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ63-73
14/04/1318:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ80-68
14/04/1318:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ73-35
14/04/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ73-71
14/04/1318:00ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ68-75
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
21/04/1318:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ79-72
21/04/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ81-68
21/04/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ99-83
21/04/1318:00ΒΑΟΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ66-77
21/04/1318:00Β΄ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ45-75
21/04/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ20-0

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου